Witamina D3 4000 (90 kaps)

Witamina D3 4000 (90 kaps)

Producent: Holistic
Kod producenta: 7350012331849
Dostępność: Brak Brak
szt
82,00 zł
Niedostępny

Opis Witamina D3 4000 (90 kaps)

Holistic D-vitamin 4000 jest suplementem diety zawierającym witaminę D.

Składniki: Substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna); cholekalcyferol.
Witamina D w tym produkcie pochodzi z lanoliny (tłuszcz z wełny owczej). Kapsułka pochodzenia roślinnego z celulozy drzewnej.

Zawartość opakowania: 90 kapsułek.

Porcja dzienna zawiera: 100 mikrogramy witaminy D3 (2000% referencyjnych wartości spożycia).

Sposób użycia dla dorosłych: 1 kapsułka dziennie. Zalecana dzienna porcja nie powinna zostać przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Spożycie witaminy D może zwiększyć zapotrzebowanie organizmu na magnez.

Magazynowanie: Chronić przed wilgocią i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kraj produkcji: Szwecja.

 

O firmie Holistic

Szwedzka firma propagująca wizję zdrowszego świata, znana z wysokiej jakości produktów, dostarczająca gotowe rozwiązania dla osób chcących prowadzić zdrowy styl życia, zadbać o prawidłową dietę, zdrowie oraz dobre samopoczucie. Filozofia Holistic stworzona została przez Bertila Woska, który w Szwecji jest uznanym autorytetem z zakresu zdrowego żywienia, środowiska naturalnego i medycyny alternatywnej. Mottem firmy Holistic jest "Zdrowe życie to życie w równowadze".

                                                                                                                            

Witamina D3 - uzupełnianie braków

Witamina D3 wytwarzana jest przez nasz organizm pod wpływem promieni słonecznych. Ze względu na nasze położenie, klimat, oraz trudność w stosowaniu się do odpowiedniej diety zalecane jest abyśmy zainteresowali się suplementacją witaminy, która odpowiedzialna jest m.in za mięśnie, kości, układ nerwowy oraz układ krążenia. Witamina D3 ma także pozytywny wpływa na funkcjonowanie wątroby.

 

Niedobór Witaminy D3

Do najbardziej znanych skutków niedoboru witaminy D3 zaliczają się problemy z kośćmi - krzywica lub osteoporoza. Trzeba także zwrócić uwagę na to żę niedobór tej witaminy możę mieć zły wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego oraz odpornościowego. Prawidłowa suplementacja może zmniejszyć ryzyko zachorowania na cukrzycę oraz niektóre nowotwory. Pogorszenie słuchu lub utrata zębów także może wiązać się z niedoborem witaminy D3.

 

Ilość witaminy w kapsułce

Jedna kapsułka zawiera 4000 IE witaminy D3, czyli 2000% rekomendowanej wartości spożycia. Dawkowanie suplementów najlepiej jest uzgodnić z lekarzem.

 

 

Więcej na naszym Blogu

Więcej informacji na temat witaminy D3 znajdziecie na stronie Witamina.info

Atrybuty Witamina D3 4000 (90 kaps)

Wegetariański
Wegański
Certyfikat BIO
Mózg i pamięć
Wzrok
Trawienie i detox
Serce i krew
Zdrowie seksualne
Mięśnie
Kości i stawy
Energia i wytyrzymałość

Dodatkowe informacje

brak