Wholistic Turmeric (60 kaps) - Pukka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060229014962
  • Producent: Pukka
  • Kod producenta: 5060229014962
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • 159,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Wholistic Turmeric 
Suplement diety
Ekologiczna mieszanka całego i skoncentrowanego ekstraktu z korzenia kurkumy.Formuła Wholistic Turmeric to szerokie spektrum najwyższej jakości ziół uprawianych w sposób ekologiczny i z uwagą wyselekcjonowanych tak aby jak najlepiej wykorzystać ich naturalny potencjał.Pukka tworzy wszystko trochę inaczej - z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego. Recepturę każdego produktu Pukka sporządza specjalista ds. ziół Sebastian Pole.
Wszystkie produkty Pukka posiadają certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego oraz Soil Association.
Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, dodatkowego cukru ani soi. Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan.Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów.Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie popijając wodą lub sokiem Pukka Aloe Vera.
W 1 kapsułce Pukka Wholistic Turmeric znajduję się 77,5 mg kurkuminoidów.

Po prostu "pukka"We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 
To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.

 

Stosowanie w czasie ciąży: tylko po konsultacji z lekarzem.Uwaga Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dniaZrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.Warunki przechowywania: Suplement diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego, w temperaturze poniżej 30̊ C.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.