Wholistic Triphala (30 kaps) - Pukka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060229011886
  • Producent: Pukka
  • Kod producenta: 5060229011886
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 89,00 zł
  • Niedostępny

Wholistic Triphala

Suplement diety

Ekologiczna mieszanka Triphala

Formuła Wholistic Triphala to szerokie spektrum najwyższej jakości składników uprawianych w sposób ekologiczny i z uwagą wyselekcjonowanych tak, aby jak najlepiej wykorzystać ich naturalny potencjał.


Pukka tworzy wszystko trochę inaczej - z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego. Recepturę każdego produktu Pukka sporządza specjalista ds. ziół Sebastian Pole.

Wszystkie produkty Pukka posiadają certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego oraz Soil Association.

Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, dodatkowego cukru ani soi. 
Odpowiedni dla Wegetarian I Wegan.
Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów.

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, przed posiłkiem popijając wodą lub sokiem Pukka Aloe Vera.

Po prostu "pukka"
We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 

To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.

Składniki: Triphala* (sproszkowane owoce: Phyllanthus emblica 33,4%, Terminalia bellirica 33,3%, Terminalia chebula 33,3%), Triphala Holistic Extract*♢ DER 10:1 standaryzowany na 35% polifenoli (ekstrakt z owoców* Terminalia chebula 48%, ekstrakt z owoców* (Phyllanthus emblica) 31%, ekstrakt z owoców* Terminalia bellirica 17%), hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka), sproszkowane algi brunatne* (Ascophyllum nodosum), sproszkowana spirulina* (Arthrospira platensis), sproszkowany korzeń imbiru* (Zingiber officinale). 
*produkt rolnictwa ekologicznego 
♢zawiera nie ekologiczną substancję przeciwzbrylającą dwutlenek krzemu

 

Składnik aktywny

1 kapsułka

Triphala (sproszkowane owoce: Phyllanthus emblica 33,4%, Terminalia bellirica 33,3%, Terminalia chebula 33,3%)

600 mg

Triphala Holistic Extract DER 10:1 standaryzowany na 35% polifenoli (ekstrakt z owoców Terminalia chebula 48%, ekstrakt z owoców Phyllanthus emblica 31%, ekstrakt z owoców Terminalia bellirica 17%)

160 mg

sproszkowane algi brunatne

13,36 mg

sproszkowana spirulina

13,36 mg

sproszkowany korzeń imbiru

13,36 mg