Wholistic Neem (30 kaps) - Pukka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060229011930
  • Producent: Pukka
  • Kod producenta: 5060229011930
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 89,00 zł
  • Niedostępny

Wholistic Neem

Suplement diety

Ekologiczny liść Neem
Formuła Wholistic Neem to spektrum najwyższej jakości ziół uprawianych w sposób ekologiczny i z uwagą wyselekcjonowanych tak aby jak najlepiej wykorzystać ich naturalny potencjał. Pukka tworzy wszystko trochę inaczej - z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego. Recepturę każdego produktu Pukka sporządza specjalista ds. ziół Sebastian Pole.

Wszystkie produkty Pukka posiadają certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego oraz Soil Association.

Odpowiedni dla Wegetarian I Wegan.

Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów.

Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, dodatkowego cukru ani soi. 

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, przed posiłkiem popijając wodą lub sokiem Pukka Aloe Vera.

Po prostu "pukka"

We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 

To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.

Składniki: Sproszkowany liść miodli indyjskiej* (Azadirachta indica), ekstrakt z liści miodli indyjskiej♢ DER 20:1 (Azadirachta indica), hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka), sproszkowane algi brunatne* (Ascophyllum nodosum), sproszkowana spirulina* (Arthrospira platensis), sproszkowany korzeń imbiru* (Zingiber officinale). 
*produkt rolnictwa ekologicznego 
♢zawiera nie ekologiczną substancję przeciwzbrylającą dwutlenek krzemu

 

Składnik aktywny

1 kapsułka

sproszkowany liść miodli indyjskiej

455 mg

ekstrakt z liści miodli indyjskiej DER 20:1

162,5 mg

sproszkowane algi brunatne

10,85 mg

sproszkowana spirulina

10,85 mg

sproszkowany korzeń imbiru

10,85 mg