Sposoby płatności

1. Tradycyjny przelew

Klienci którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą skorzystać z opcji szybkiego przelewu (e-przelew), mogą bezpośrednio ze swojego konta dokonać płatności na konto naszej firmy z pominięciem firm "pośredników" takich jak Platnosci.pl.

Poniżej podajemy niezbędne dane do dokonania płatności przelewowej na nasze konto, proszę jednak pamiętać że taka forma płatności zazwyczaj powoduje jednodniowe wydłużenie w realizacji zamówienia spowodowane oczekiwaniem na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie.

DIVBOX.PL Grzegorz Sędkowski

adres ul. Nefrytowa 16/46, 05-500 Piaseczno 
NIP: 522-273-65-37  
Regon: 146493417
mBank 13 1140 2004 0000 3202 7888 8417

2. Płatność e-przelewem.

Płatność e-przelewem, czyli inaczej mówiąc  szybkim przelewem jest realizowana za pośrednictwem firmy PayU S.A.  która jest właścicielem narzędzia płatności online i serwisu platnosci.pl. Dzięki współpracy PLATNOSCI.PL wszyscy nasi klienci mają możliwość dokonania szybkiego przelewu niezależnie od tego, jakie posiadają konto. O dokonanym w ten sposób przelewie otrzymujemy informacje niemal natychmiast, dzięki czemu możemy bardzo szybko realizować zamówienia naszych klientów. Wysyłka paczki następuje najczęściej jeszcze tego samego dnia roboczego. Dokonując przelewu przez Platnosci.pl  wszystkie dane adresowe i niezbędne dane zamówienia uzupełnia się automatycznie, bez potrzeby ich wpisywania.  Dzięki usłudze e-przelew dokonywanie płatności jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Zakupy obsługiwane przez Platnosci.pl charakteryzują się  najwyższym poziomem bezpieczeństwa Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji. 

Lista Banków współpracujących z platnosci.pl oraz więcej informacji na temat Platnosci.pl znajdą państwo w artykule: Wszystko o usłudze Platnosci.pl > 

3. Płatność kartą kredytową 

Płatność kartą kredytową zyskuje coraz więcej zwolenników  w Polsce. Płatność kartami tak jak płatność e-przelewem realizowana jest za pośrednictwem firmy PayU S.A., właściciela Platnosci.pl. Oczywiście  zakupy obsługiwane przez Platnosci charakteryzują się  najwyższym poziomem bezpieczeństwa Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji. Płatność kartą kredytową to bardzo wygodna i szybka forma płatności. Również i w tym przypadku Państwa wplata widoczna jest w systemie zaraz po jej dokonaniu co znacznie przyspiesza realizację zamówienia.

Lista Banków współpracujących z platnosci.pl oraz więcej informacji na temat Platnosci.pl znajdą państwo w artykule:Wszystko o usłudze Platnosci.pl > 

4. Płatność za pobraniem

Istnieje możliwość opłacenia towaru w chwili dostarczenia paczki przez kuriera.