Turmeric Lifekind (30 kaps) - Pukka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060229014641
  • Producent: Pukka
  • Kod producenta: 5060229014641
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • 99,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Turmeric Lifekind Suplement diety

Dzienny poziom odżywiania komórkowego. Turmeric Lifekind to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie ekologiczne składniki roślinne.

Turmeric Lifekind został właśnie wybrany w Irlandii :Najlepszym suplementem w kategorii: Best New Vitamin, Mineral product. 

Sposób użycia: spożywać 1 kapsułkę 1raz dziennie popijając wodą.

Wszystkie produkty Pukka posiadają  ekologiczny certyfikat Soil Association.

Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, dodatkowego cukru ani soi. 
Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan.
Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów.

Po prostu "pukka"
We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 

To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zażyciem preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultować się z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

 

Składniki: hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki),ekstrakt z kłącza kurkumy Curcumalonga DER 10:1standaryzowany na 30% kurkumin, ekstrakt z liści bazylii azjatyckiejOcimumtenuiflorum DER 37:1, ekstrakt z liści zielonej herbaty CamelliasinensisDER 3-4:1 standaryzowany na 25% polifenoli, 10% katechin, ekstrakt z owoców liściokwiatu garbnikowegoPhyllanthusemblica (Amla) DER 10:1 standaryzowany na 32% plifenoli, sproszkowany liofilizowany sok z owoców liściokwiatu garbnikowegoPhyllanthusemblica (Amla), sproszkowany liofilizowany sok z owoców borówkiVacciniummyrtillus, sproszkowane liściewąkrotki azjatyckiejCentella asiatica, sproszkowany korzeń lukrecjiGlycyrrhizaglabra, ekstrakt z liści rozmarynuRosmarinusofficinalis DER 5:1 standaryzowany na 5% kwasu karnozynowego, sproszkowany koncentrat soku z liści aloesuAloevera, ekstrakt z korzenia imbiruZingiberofficinaleDER 18:1.

Zawiera sproszkowany korzeń lukrecji.

Składnik aktywny

1 kapsułka

ekstrakt z kłącza kurkumy DER 10:1, standaryzowany na 30% kurkumin

113,75 mg

ekstrakt z liści bazylii azjatyckiejDER 37:1

81,25 mg

ekstrakt z liści zielonej herbaty DER 3-4:1 standaryzowany na 25% polifenoli, 10% katechin

81,25 mg

ekstrakt z owoców liściokwiatu garbnikowego (Amla) DER 10:1 standaryzowany na 32% polifenoli

65,00 mg

sproszkowany liofilizowany sok z owocówliściokwiatu garbnikowego (Amla)

48,75 mg

sproszkowany liofilizowany sok z owoców borówki

48,75 mg

sproszkowaneliśćciewąkrotki azjatyckiej(Gotu Kola)

48,75 mg

sproszkowany korzeń lukrecji

48,75 mg

ekstrakt z liści rozmarynu DER 5:1,standaryzowany na 5% kwasu karnozynowego

48,75 mg

sproszkowany koncentrat soku z liści aloesu

32,50 mg

ekstrakt z korzenia imbiru DER 18:1

32,50 mg