Triphala Plus (60 kaps) - Pukka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060229011749
  • Producent: Pukka
  • Kod producenta: 5060229011749
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 89,00 zł
  • Niedostępny

Triphala Plus

Suplement diety

Ekologiczna formuła z amlą, babką płesznik i siemieniem lnianym

Najwyższa jakość składników uprawianych w sposób zrównoważony i wyselekcjonowanych tak, aby jak najlepiej wykorzystać ich naturalny potencjał. 
Pukka tworzy wszystko trochę inaczej - z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego. Recepturę każdego produktu Pukka sporządza specjalista ds. ziół Sebastian Pole.

Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, dodatkowego cukru ani soi. 
Odpowiedni dla Wegetarian I Wegan.
Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów.

Zalecane spożycie: Przed posiłkiem 2 kapsułki dziennie popijając wodą lub sokiem Pukka Aloe Vera.

Po prostu "pukka"
We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 
To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.

 

Składniki: Sproszkowane owoce migdałecznika chebułowca* (Terminalia chebula), hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka), sproszkowane owoce liściokwiatu garbnikowego* (Phyllanthus emblica), sproszkowane owoce* (Terminalia bellirica), sproszkowany korzeń rabarbaru dłoniastego* (Rheum palmatum), łuski babki jajowatej* (Plantago ovata), sproszkowane nasiona lnu zwyczajnego* (Linum usitatissimum), sproszkowany korzeń lukrecji* (Glycyrrhiza glabra), sproszkowane nasiona kopru włoskiego* (Foeniculum vulgare). 
Zawiera sproszkowany korzeń lukrecji. 
*produkt rolnictwa ekologicznego

Składnik aktywny

1 kapsułka

sproszkowane owoce migdałecznika chebułowca

169 mg

sproszkowane owoce liściokwiatu garbnikowego

110,5 mg

sproszkowane owoce Terminalia bellirica

110,5 mg

sproszkowany korzeń rabarbaru dłoniastego

65 mg

łuski babki jajowatej

65 mg

sproszkowane nasiona lnu zwyczajnego

65 mg

sproszkowany korzeń lukrecji

32,5 mg

sproszkowane nasiona kopru włoskiego

32,5 mg