Organic Black Seed Ekologiczna Czarnuszka 450 mg (30 kaps) - Viridian

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060003599432
  • Producent: Viridian
  • Kod producenta: 5060003599432
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: dostępny dostępny
  • 55,00 zł
  • szt.

Organic Black Seed 450 mg
suplement diety
30 kapsułek
Ekologiczna Czarnuszka
Czarnuszka (Nigella sativa) od wieków używana i ceniona. Ze względu na wszechstronne działanie nazywa się ją panaceum .Współczesne badania wykazały niezwykłe korzyści w wielu dziedzinach zdrowia. Viridian Nutrition wykorzystuje najwyższej jakości organiczne czarne nasiona pochodzące z Egiptu. Certyfikowany ekologiczny Soil Association - lepsza dla naszej planety, lepsza dla Ciebie.
Nie zawiera substancji konserwujących, barwników i aromatów, a także składników pochodzenia zwierzęcego. Może być spożywany przez wegetarian i wegan.


Zalecane spożycie: Od 1 do 4 kapsułek dziennie.


Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej

 

O firmie Viridian

Wiodąca marka pochodząca z Wielkiej Brytanii, produkująca suplementy i witaminy. Suplementy tej firmy są etyczne, oznacza to, że nie zawierają dodatków takich jak np. cukier, sztuczne barwniki czy sztuczne substancje wypełniające. Zawierają natomiast 100% aktywnych składników. Viridian jest liderem w branży etycznych suplementów dostarczających niezbędnych składników odżywczych i witamin, dbających o nasze dobre samopoczucie i wygląd.

 

Właściwości Czarnuszki

Czarnuszka to roślina, której lecznicze właściwości były znane już w starożytności. Obecne badania potwierdzają znane od dawna pozytywy stosowania tej rośliny. Czarnuszka zapobiega powstawaniu wrzodów, chroniąc błonę śluzową organizmu. Zalecana jest osobom zmagających się z alergią. Dodatkowo roślina wspomaga organizm w walce z cukrzycą, nadciśnieniem i laktacja oraz posiada działanie przeciwpasożytnicze. Czarnuszka może także znaleźć zastosowanie przy przeziębieniach i różnorodnych stanach zapalnych.

 

Więcej na naszym Blogu

Więcej informacji na temat czarnuszki znajdziecie na stronie nazdrowie.biopunkt.pl