Miód malina leśna bio 1 kg - eko-barć (patalas)

Miód malina leśna bio 1 kg - eko-barć (patalas)

Producent: EKO BARĆ
Kod producenta: 5907814666482
Waga: 1.77 kg
Dostępność: w magazynie w magazynie
szt.
59,95 zł 50,96 zł

Opis Miód malina leśna bio 1 kg - eko-barć (patalas)

Opis:
Eko-Barć jest pierwszą pasieką w Polsce wytwarzającą produkty pszczele zgodnie z kryteriami stowarzyszenia EKOLAND, zrzeszającego producentów żywności ekologicznej, bez chemii, w zgodzie z naturą. Jakość produktów jest pod stałą kontrolą niezależnych inspektorów. Eko-Barć jest rodzinną pasieką, posiadającą wielopokoleniową tradycję pszczelarską. Usytuowana jest w Borach Tucholskich na obszarze projektowanego rezerwatu biosfery o znaczeniu międzynarodowym. Naszą wizytówką jest piękna i nieskażona przyroda. Miody z pasieki Eko-Barć nie są pasteryzowane i są niestabilizowane chemicznie. Miód malina leśna jest delikatnym, łagodnym, odżywczym miodem dla dzieci i ludzi starszych.


Składniki:
miód malina leśna*.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-07-97013.

Dostępny sezonowo: 20.06.2014

 

O firmie Eko Barć

 Historia firmy zaczyna się od powstania pasieki z 20 ulami w 1954 roku. Założyciel firmy przez cały czas zgłębiał wiedzę na temat pszczół, wymieniając się doświadczeniami z innymi pszczelarzami. Firma jest pierwszą, która zaczęła prowadzić pasiekę w systemie ekologicznym. Obecnie pasieka EKO BARĆ liczy ponad 800 uli. Firma skupia się przede wszystkim na opiece na pszczołami, doglądaniu uli i zbieraniu miodu. Główną wartością firmy jest tradycja, która uważana jest za klucz do sukcesu oraz miód, który jest dobroczynnym skarbem przynoszącym dużo słodyczy, zdrowia i witalności. W ofercie EKO BARĆ znaleźć można wysokiej jakości miody pochodzące z tradycyjnych, ekologicznych obszarów.

 

Właściwości miodu malina leśna

Jest miodem żółtozłocistym o zapachu malinowym, konsystencja kremowa i  drobnoziarnista. Miód w smaku jest delikatny i łagodny. Świetny sposób na podniesienie odporności, silnie odżywczy, działa rozgrzewająco i przeciwgoroączkowo. Stosowany przy przeziębieniach, schorzeniach górnych dróg oddechowych. Ponadto przydatny przy problemach z żołądkiem, jelitami i przy zaburzeniach pracy serca.

Atrybuty Miód malina leśna bio 1 kg - eko-barć (patalas)

Dodatkowe informacje

brak