Kwas Foliowy z DHA (90 kaps) - Viridian

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060003592075
  • Producent: Viridian
  • Kod producenta: 5060003592075
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: dostępny dostępny
  • 71,00 zł
  • szt.

Kwas Foliowy z DHA

Suplement Diety 

 

Kwas foliowy zalecany jest jako kluczowy suplement diety kobiet w ciąży. Odgrywa niebagatelną rolę w prawidłowy rozwoju płodu, ale jest również nieocenionym wspomagaczem pracy naszego mózgu i układu odpornościowego. DHA (kwas dokozaheksaenowy) jest kwasem tłuszczowym znaczenie dla rozwoju mózgu płodów i noworodków

Zalecane spożycie: spożywać 1 kapsułkę dziennie w czasie posiłku. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej do spożycia porcji dziennej.

 

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zażyciem preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultować się z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

 

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające-stearynian magnezu(inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier,talk oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach . Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Skład produktu

Składniki: sproszkowane liście lucerny siewnej Medicago sativa L., sproszkowny olej z mikroalg Schizochytrium Sp.,hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka), sproszkowana spirulina Arthrospira platensis, sproszkowany owoc borówki czarnej Vaccinium myrtillus L., kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy).

Porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera:

kwas foliowy 400 ug - 200%RWS, Olej z mikroalg Schizochytrium Sp. 76 mg w tym: DHA 10 mg, 

RWS - Referencyjne wartości spożycia