KIKI Spirulina BIO proszek 200g

KIKI Spirulina BIO proszek 200g

Producent: Kiki Health
Kod producenta: 5060018511436
Waga: 0.1 kg
Dostępność: Brak Brak
szt.
82,00 zł
Niedostępny

Opis KIKI Spirulina BIO proszek 200g

 KIKI Spirulina BIO - proszek


Spirulina:
- wspomaga kontrolę wagi,
- pozytywnie wpływa na witalność organizmu,
- pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy we krwi.
Spirulina KIKI zawiera ponad 65 % roślinnego białka dla zdrowia mięśni i kości. To też źródło  dziennego zapotrzebowania na witaminę B12. 


Spirulina KIKI jest uprawiana ekologicznie w zatoce otoczonej naturalnym lasem, z dala od terenów miejskich. Nasza ekologiczna Spirulina jest stale badana pod kątem obecności rtęci, ołowiu i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu mamy pewność, że jest całkowicie czysta. Ostrożnie suszymy ją za pomocą ewaporacji w niskich temperaturach. Dzięki temu zachowuje swoje właściwości odżywcze. 
Do produkcji Spiruliny  nie wykorzystujemy żadnych polepszaczy. Zawiera tylko 100 % czystej spiruliny w proszku lub tabletkach, wolnej od dodatków, wypełniaczy i polepszaczy. 
Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.


Kiki Health zrodziło się z potrzeby promowania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Używając najczystszych składników, najczęściej ekologicznych tworzone są produkty o najwyższej biodostępności. W ofercie naturalne witaminy, minerały z roślin, owoców i warzyw. Suplementy w proszku i w kapsułkach oraz wyjątkowa oferta superfoods.

 

Składniki: spirulina 100% (Arthrospira platensis).

 

Składnik aktywny

1 porcja

Spirulina

10 g

 

O firmie Kiki Health

Kiki Health zrodziło się z potrzeby promowania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Używając najczystszych składników, najczęściej ekologicznych tworzone są produkty o najwyższej biodostępności. W ofercie naturalne witaminy, minerały z roślin, owoców i warzyw. Suplementy w proszku i w kapsułkach oraz wyjątkowa oferta superfoods. Produkty firmy Kiki są wolne od glutenu oraz odpowiednie dla wegan i wegetarian.

 

Spirulina - właściwości lecznicze

Spirulina to roślina bogata w ogromną ilość wartościowych składników. Dostarcza substancji budulcowych oraz jest doskonałym źródłem witalności oraz substancji potrzebnych do prawidłowej gospodarki hormonalnej. Spożywanie spiruliny to doskonały sposób aby oczyścić organizm z toksyn. Zawarte w spirulinie polisacharydy są skuteczne w leczeniu chorób nowotworowych.

 

Więcej na naszym Blogu

Więcej informacji na temat spiruliny znajdziecie na stronie nazdrowie.biopunkt.pl

Atrybuty KIKI Spirulina BIO proszek 200g

Dodatkowe informacje

brak