Witamina B1 100mg (90 kaps) - G&G

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060040820100
  • Producent: G&G
  • Kod producenta: 5060040820100
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • 49,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Witamina B1 100 mg
Suplement Diety
Tiamina ( Witamina B1) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Tiamina przyczynią się także do prawidłowego funkcjonowania serca oraz wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny.
Najczęściej stosowanymi w suplementach witaminy B1 formami tiaminy są chlorowodorek tiaminy i monoazotan tiaminy. Obie są syntetyczne, jednak chlorowodorek tiaminy (HCl) - w przeciwieństwie do drugiej formy - jest rozpuszczalny w wodzie. Sprawia to, iż jego produkcja jest bardziej skomplikowana, jednak jest o wiele łatwiej wchłaniany przez organizm, a zatem bardziej skuteczny jako suplement. Dlatego w naszym produkcie używamy wyłącznie chlorowodorku tiaminy.
Czym jest witamina B1 (tiamina)?
Witamina B1, znana również jako tiamina, jest pierwszą z grupy witamin B. Występuje w wielu produktach spożywczych, w tym w drożdżach, ziarnach zbóż, fasoli, orzechach i mięsie. Stosowana jest często w połączeniu z innymi witaminami z grupy B.
Jak działa witamina B1?
Witamina B1 przyczynia się do optymalnego: ● metabolizmu energetycznego; ● funkcjonowania układu nerwowego; ● funkcjonowania psychicznego; ● funkcjonowania serca.
Brak substancji pomocniczych - czysta witamina B1
Nasz suplement witaminy B1 występuje w postaci roślinnej kapsułki celulozowej. Dzięki temu możemy zaoferować suplement, który nie wymaga żadnych zbędnych chemikaliów, substancji pomocniczych, środków wiążących lub sztucznych wypełniaczy. Kapsułka z celulozy roślinnej została zaprojektowana specjalnie w celu naturalnego rozkładu w kwasie żołądkowym, zapewniając wchłanianie składników odżywczych podczas trawienia.
Odpowiedni dla wegan
Nasz suplement witaminy B1 jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Jest również zatwierdzony jako koszerny i nie zawiera żadnych alergenów.
Sposób użycia:  1   kapsułka   dziennie( najlepiej z głównym posiłkiem)  popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 kapsułki ) dziennie.