Turmeric&Curcumin (60 kaps) - G&G

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060040821145
  • Producent: G&G
  • Kod producenta: 5060040821145
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • 89,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Turmeric&Curcumin
Suplement Diety

Nasz produkt to mieszanka korzenia i ekstraktu z kurkumy, która zapewnia 95% kurkuminoidów, czyli ich najwyższe dostępne stężenie. Większość produktów z kurkuminy wykorzystuje ekstrakt niższej jakości, który zapewnia 85% kurkuminoidów. Kurkumina jest składnikiem kurkumy, która odpowiedzialny jest za jej wszystkie korzystne właściwości. W źródłach kurkumy pokarmowej kurkumina stanowi jedynie 3%.
Aby jeszcze bardziej zwiększyć dostępność właściwości kurkuminy, do produktu włączyliśmy także ekstrakt pieprzu czarnego - znany ze zwiększania biodostępności kurkumy. Do formuły dodaliśmy także imbir - roślinę z tej samej rodziny, co kurkuma - ponieważ wywiera on podobne i komplementarne efekty.
Kurkumę zalecamy spożywać wraz z posiłkiem zawierającym tłuszcze, ponieważ może to dodatkowo zwiększyć jej wchłanianie.
Czym jest kurkuma?
Kurkuma (Curcuma longa) to przyprawa, która nadaje curry jego żółty kolor. Kurkumina jest aktywnym składnikiem kurkumy.
Czym jest kurkumina? Kurkumina jest aktywnym składnikiem kurkumy. Kurkuma sama w sobie zawiera małą ilość kurkuminy - około 3% wagi; dlatego nasz suplement zawiera zarówno ekstrakt jak i korzeń kurkumy, oferując znacznie wyższą koncentrację kurkuminy.
Wysokiej jakości suplement kurkumy
Niestety kurkumina charakteryzuje się słabą wchłanialnością do krwioobiegu. Pomocne w tym procesie jest spożywanie jednocześnie czarnego pieprzu, który zawiera piperynę - naturalną substancję, która zwiększa wchłanianie kurkuminy o 2000%. Nasz produkt zawiera najwyższej jakości ekstrakt pieprzu czarnego zapewniający 95% piperyny.
Brak substancji pomocniczych - czysta kurkuma i kurkumina
Nasz suplement kurkumy i kurkuminy występuje w postaci roślinnej kapsułki celulozowej. Dzięki temu możemy zaoferować suplement, który nie wymaga żadnych zbędnych chemikaliów, substancji pomocniczych, środków wiążących lub sztucznych wypełniaczy. Kapsułka z celulozy roślinnej została specjalnie zaprojektowana, aby naturalnie rozkładać się w kwasie żołądkowym, jednocześnie gwarantując wchłanianie składników odżywczych podczas trawienia.
Odpowiedni dla wegan
Nasz suplement kurkumy i kurkuminy jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Jest również zatwierdzony jako koszerny i nie zawiera żadnych alergenów.
Sposób użycia:  1   kapsułka   dziennie popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 kapsułki ) dziennie.