Organic Moringa (120 kaps) - G&G

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060040820278
  • Producent: G&G
  • Kod producenta: 5060040820278
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: w magazynie w magazynie
  • 85,00 zł
  • szt.

Organic Moringa
Suplement Diety
Moringa stała się popularna jako superfood wyprzedzając spirulinę i chlorellę ze względu na dużą zawartość składników odżywczych. Jest to jedna z najbogatszych w składniki odżywcze żywności na świecie. Dostarcza naturalne witaminy, minerały i białko w ilości wystarczającej, aby uzupełnić zbilansowaną dietę.
Liście, kora, kwiaty, owoce, nasiona i korzenie rośliny moringi mogą być wykorzystywane ze względu na wartość odżywczą. Daje to morindze przewagę odżywczą w porównaniu do innych źródeł składników odżywczych.
Moringa zapewnia:
● Co najmniej trzy razy więcej witaminy A niż przeciętna marchewka;
● Co najmniej trzy razy więcej witaminy C niż średnia pomarańcza;
● Co najmniej siedem razy więcej potasu niż przeciętny banan;
● Co najmniej trzy razy więcej wapnia i dwa razy więcej białka niż mleko krowie;
● żelazo, witaminy z grupy B, witaminę D, cynk i magnez; jest także doskonałym źródłem białka, bogata w aminokwasy takie jak treonina, izoleucyna, leucyna, fenyloalanina, walina, metionina, cystyna, tryptofan, lizyna i inne; liście są bogate w składniki odżywcze, takie jak kwercetyna i kaempferol, dwa bardzo silne bioflawonoidy.
Nasza ekologiczna mieszanka moringi
Nasz organiczny produkt zapewnia wysokiej jakości liść moringi. Do tej naturalnej mieszanki nie dodaliśmy żadnych dodatkowych substancji, dzięki czemu otrzymujesz czystą organiczną moringę w kapsułkach z celulozy roślinnej.
Zastosowanie roślinnej kapsułki celulozowej pozwala nam uniknąć dodawania niepotrzebnych chemikaliów, substancji pomocniczych, środków wiążących czy powlekających, które są powszechnie wykorzystywane w suplementach. Kapsułka z celulozy roślinnej została specjalnie zaprojektowana, aby naturalnie rozkładać się w kwasie żołądkowym, jednocześnie gwarantując wchłanianie składników odżywczych podczas trawienia.
Odpowiedni dla wegan
Nasz organiczny suplement jest odpowiedni dla wegan i wegetarian. Jest również zatwierdzony jako koszerny ekologicznym i posiada certyfikat organiczności.
Sposób użycia: 1 -2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (2 kapsułki) dziennie.