Fushi Green Tea Extract with Matcha (500mg High Strength) 60 kaps

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5055757935292
 • Producent: Fushi
 • Kod producenta: 5055757935292
 • Waga: 0.2 kg
 • Dostępność: Brak Brak
 • szt.
 • 67,00 zł
 • Niedostępny

Fushi Green Tea Extract with Matcha (500mg High Strength) 60 kaps

Suplement Diety

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (63 mg w porcji dziennej), nie spożywać więcej niż 400 mg kofeiny ze wszystkich źródeł w ciągu dnia.

Ekstra mocny ekstrakt z zielonej herbaty z wysoką 95%zawartością polifenoli Z dodatkiem proszku Matcha Zawiera minimum 45% EGCG - główny przeciwutleniacz Zawiera mnóstwo antyoksydantów.

Zielona herbata to napój, który korzystnie wpływa na zdrowie i urodę. Z rośliny Camellia Sinensis są pozyskiwane trzy rodzaje herbaty tj. zielona, oolong i czarna. Różnią się one stopniem sfermentowania. Zielona herbata nie jest poddana fermentacji, tylko działaniu pary, dzięki czemu zachowuje swoje cenne właściwości prozdrowotne. Herbata oolong jest częściowo fermentowana, a czarna całkowicie. Fermentacja zmniejsza zawartość antyoksydantów w herbacie, zwiększa zaś zawartość kofeiny. Zielona herbata zawiera najwięcej antyoksydantów, natomiast herbata czarna zawiera 2-3 razy więcej kofeiny niż zielona.

Matcha to zielona herbata w proszku, produkowana z liści krzewów specjalnie ocienianych przed światłem. Dzięki temu zawiera ona więcej chlorofilu i aminokwasu L-teaniny. Produkt zielona herbata z Matcha firmy Fushi to pierwszy tego rodzaju suplement na rynku. Dzięki połączeniu ekstraktu z zielonej herbaty i czystej herbaty Matcha otrzymujemy mieszankę o niezwykle skutecznych właściwościach prozdrowotnych.

Bioaktywne związki zawarte w zielonej herbacie poprawiają zdrowie i samopoczucie, a także zapewniają młody wygląd. Polifenole o działaniu antyoksydacyjnym tj. flawonoidy i katechiny wymiatają wolne rodniki, które uszkadzają komórki i sieją spustoszenie w organizmie. Uważa się, że wolne rodniki to jedna z głównym przyczyn starzenia się organizmu. Antyoksydanty zawarte w zielonej herbacie pomagają neutralizować wolne rodniki oraz poprawiają samopoczucie.

Galusanepigallokatechiny (EGCG) to najsilniejszy aktywny związek zielonej herbaty. Pomaga zmniejszyć uszkodzenia oksydacyjne komórek i tkanek. Związek ten występuje tylko w zielonej herbacie, które nie jest poddana fermentacji. Ani herbata oolong, ani czarna nie zawierają EGCG.

Zielona herbata zawiera  aminokwas L-teaninę, który pomaga organizmowi radzić sobie ze stresem. Pozostałe właściowści zielonej herbaty:

 • pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu
 • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby 
 • wspomaga naturalną obronę organizmu.

 

Zioła i rośliny wykorzystywane przez firmę Fushi są uprawiane zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego, przetwarzane w niskiej temperaturze oraz w 100% raw, aby zachowały swoje cenne właściwości odżywcze. Surowce pochodzą ze zrównoważonych źródeł. "Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, odpowiedzialni za nasze działania, a nasze produkty są przyjazne dla środowiska".

Sposób użycia: spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie.

Produkt nie zawiera: wypełniaczy, pszenicy, laktozy, konserwantów, sztucznych kolorantów, drożdży, cukru.

Nie testowany na zwierzętach. Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Produkt w szklanym opakowaniu.

 

 

Składniki:ekstrakt z liści zielonej herbatyCamelliasinensis DER 25:1 standaryzowany na 95% polifenoli, 70% katechin, 45% EGCG, 7% kofeiny,hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki), sproszkowane liście zielonej herbaty Matcha.

Składnik aktywny

1 kapsułka

2 kapsułki

ekstrakt z liści zielonej herbaty DER 25:1 standaryzowany na 95% polifenoli, 70% katechin, 45% EGCG, 7% kofeiny

450 mg

900 mg

sproszkowane liście herbaty Matcha

50 mg

100 mg