Ekologiczny Czosnek (30 kaps)

Ekologiczny Czosnek (30 kaps)

Producent: Viridian
Kod producenta: 5060003599456
Waga: 0.1 kg
Dostępność: dostępny dostępny
szt.
59,00 zł

Opis Ekologiczny Czosnek (30 kaps)

Ekologiczny  Czosnek

Suplement diety

Sposób użycia: spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 kapsułek) dziennie.

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.  Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki: sproszkowany czosnek Allium., hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka).

Składnik aktywny                      1 kapsułka      2 kapsułki

Sproszkowany czosnek(Allium)      500 mg        1000 mg

 

O firmie Viridian

Wiodąca marka pochodząca z Wielkiej Brytanii, produkująca suplementy i witaminy. Suplementy tej firmy są etyczne, oznacza to, że nie zawierają dodatków takich jak np. cukier, sztuczne barwniki czy sztuczne substancje wypełniające. Zawierają natomiast 100% aktywnych składników. Viridian jest liderem w branży etycznych suplementów dostarczających niezbędnych składników odżywczych i witamin, dbających o nasze dobre samopoczucie i wygląd.

 

Właściwości czosnku

Czosnek uznawany jest za lidera wśród leczniczych roślin, jest naturalnym antybiotykiem, hamuje rozwój bakterii, zwalcza infekcje, reguluję ciśnienie krwi. Czosnek zaopatrza organizm w witaminy B1 i B2, sole mineralne takie jak potas, wapń lub magnez raz mikroelementy, do których należy kobalt, chrom i nikiel. Czosnek:

  • wspomaga trawienie
  • zwalcza posożyty jelit
  • reguluję ciśnienie krwi
  • hamuję rozwój bakterii
  • posiada działanie antynowotworowe

Ciekawostką jest, że czosnek odmładza nasz organizm poprzez dostarczanie odpowiednich witamin i minerałów odpowiedzialnych za wygląd, stan skóry, ale także zapobiega powstawaniu żylaków.

Atrybuty Ekologiczny Czosnek (30 kaps)

Dodatkowe informacje

brak