Cognitive Complex Pamięć i koncentracja 40+ (60 kaps) - Viridian

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5060003591474
  • Producent: Viridian
  • Kod producenta: 5060003591474
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: Brak Brak
  • 189,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Cognitive Complex Pamięć i koncentracja  40+ 

Suplement Diety

Formuła Cognitive Complex wspiera funkcje umysłowe, które mają tendencje do spadku efektywności wraz z wiekiem włączając w to: pamięć, uczenie się i koncentrację. Zawiera m.in.: koenzym Q10, kwas alfa liponowy oraz Green Food Blend( mieszanka lucerny, spiruliny i borówki dostarczająca mikroelementów i fitochemicznych przeciwulteniaczy). 

 

Zalecane spożycie: Jedna kapsułka dziennie w czasie posiłku.

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zażyciem preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultować się z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

 

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające-stearynian magnezu(inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier,talk oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach . Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Skład produktu

Składniki: fosfatydyloseryna, acetylo-L-karnityna, kwas alfa-liponowy, Lteanina, koenzym Q10 (ubichinon), cytrynian cynku (cynk), hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka), sproszkowane liście lucerny siewnej Medicago sativa L.,sproszkowana spirulina Arthrospira platensis, sproszkowany owoc borówki czarnej Vaccinium myrtillus L.

 

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:

Fosfatydyloseryna 100 mg, Acetylo-L-Karnityna 200 mg, Kwas alfa liponowy 100 mg, L-Theanina 100 mg, Koenzym Q10 20 mg, Cynk 5mg - 50%RWS

 

RWS - Referencyjne wartości spożycia