BenStark - Mocne kości (60 kaps) - Holistic

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 7350012335274
 • Producent: Holistic
 • Kod producenta: HO9
 • Waga: 0.2 kg
 • Dostępność: w magazynie w magazynie
 • 117,00 zł
 • szt

Holistic Benstark jest suplementem diety zawierającym witaminy i minerały. Witaminy K2, D3 i minerały: bor, magnez, cynk i mangan.

Składniki: Cytrynian magnezu; substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna); kwas L-askorbinowy; cytrynian cynku; cytrynian wapnia; L-asparaginian manganu; cytrynian miedzi (II); boran sodu; witamina K2 (menachinon-7); molibdenian (VI) sodu; witamina D3 (cholekalcyferol); substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu). Kapsułka jest pochodzenia roślinnego, składa się z celulozy drzewnej.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek.

Porcja dzienna zawiera: Witamina K2 90 µg (120% RWS*); Witamina D3 40 µg (800% RWS*); Magnez 190,5 mg (50% RWS*); Witamina C 100 mg (125% RWS*); Cynk 10,2 mg (102% RWS*); Wapń 10,08 mg (12,6% RWS*); Mangan 3,06 mg (153% RWS*); Miedź 1,02 mg (102% RWS*); Molibden 50 µg (100% RWS*); Bor 0,50 mg

*RWS - % referencyjnych wartości spożycia

Sposób użycia dla dorosłych: 2 kapsułki dziennie. Zalecana dzienna porcja nie powinna zostać przekroczona.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Magazynowanie: Chronić przed wilgocią i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kraj produkcji: Szwecja.

 

O firmie Holistic

Szwedzka firma propagująca wizję zdrowszego świata, znana z wysokiej jakości produktów, dostarczająca gotowe rozwiązania dla osób chcących prowadzić zdrowy styl życia, zadbać o prawidłową dietę, zdrowie oraz dobre samopoczucie. Filozofia Holistic stworzona została przez Bertila Woska, który w Szwecji jest uznanym autorytetem z zakresu zdrowego żywienia, środowiska naturalnego i medycyny alternatywnej. Mottem firmy Holistic jest "Zdrowe życie to życie w równowadze".

 

Witamina D3 - uzupełnianie braków

Witamina D3 wytwarzana jest przez nasz organizm pod wpływem promieni słonecznych. Ze względu na nasze położenie, klimat, oraz trudność w stosowaniu się do odpowiedniej diety zalecane jest abyśmy zainteresowali się suplementacją witaminy, która odpowiedzialna jest m.in za mięśnie, kości, układ nerwowy oraz układ krążenia. Witamina D3 ma także pozytywny wpływa na funkcjonowanie wątroby.

 

Współpraca witaminy K2 z witaminą D

Witamina K2 i witamina D współdziałają ze sobą. Dlatego mówi się że witamina K2 jest tak samo ważna dla kości co witamina D. Odpowiedni poziom tych dwóch witamina jest istotny dla profilaktyki przeciwmiażdżycowej i w zapobieganiu osteoporozie.

 

Witamina K2 - niedobór i objawy

Ze względu na synergiczne działanie witamina K2 i D, niedobór witaminy K2 możę osłabić kości lub przyczynić się do zwapnienia tętnic. Jedna najczęściej wymienianą konsekwencją niedoboru witaminy K2 jest długi czas krzepnięcia krwi, co przy poważniejszych wypadkach, ranach może być niebezpieczne dla życia człowieka. Niski poziom witaminy K2 może objawić się przez:

 • podatność na sińce
 • krwawienie z nosa
 • długie gojenie się ran
 • biegunki

 

Więcej na naszym Blogu

Więcej informacji na temat witaminy D3 i witaminy K2 znajdziecie na stronie Witamina.info