6x Olej kokosowy bio (1l) olmuhle

6x Olej kokosowy bio (1l) olmuhle

Producent: OLMUHLE SOLLING
Kod producenta: 4031192182027
Waga: 10.27 kg
Dostępność: dostępny dostępny
szt.
576,00 zł 555,00 zł

Opis 6x Olej kokosowy bio (1l) olmuhle

Ekologiczny olej kokosowy, całkowicie naturalny, tłoczony na zimno. Najwyższa jakość, produkt ekologiczny

 Idealny do smażenia - świetnie się wchłania w potrawy, wysoka temperatura spalania powoduje niesamowicie komfortowe smażenie, Idealny do smażenia warzyw, konsystencja masła natomiast powoduje,  że jest to doskonały dodatek do pieczywa, a także idealnie zastępuje masło w pieczeniu. Pierwszy tłuszcz który nie przyczynia sie do budowania tkanki tłuszczowej. Olej kokosowy wzmacnia mięsień sercowy, ogranicza i zapobiega powstawaniu zmarszczek, wspomaga układ odpornościowy i wzmacnia wątrobę. Działa przeciwbakteryjnie, wzmacnia włosy, przeciwdziała osteoporozie, działa przeciwłupieżowo, łagodzi dolegliwości cukrzycowe oraz odżywia skórę i spowalnia jej starzenie. Posiada także wiele dodatkowych właściwości zdrowotnych oraz zastosowań gastronomicznych.

Olej kokosowy doskonale pielęgnuje suche i łamliwe włosy. Dzięki wysokiej zawartości kwasu laurynowego łatwo wnika we włosy. Zalecany jest także do pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Doskonały do masażu.

 
ZASTĄPIENIE DZIENNEGO SPOŻYCIA TŁUSZCZÓW OLEJEM KOKOSOWYM MOŻE SPOWODOWAĆ SPADEK WAGI O OKOŁO 
0,5 KG TYGODNIOWO
PIERWSZY TŁUSZCZ KTÓRY NIE PRZYCZYNIA SIĘ DO BUDOWY TKANKI TŁUSZCZOWEJ!!!
 

100% organiczny olej kokosowy, tłoczony na zimno ze Świeżego miąższu, bez sztucznych dodatków.

 

Więcej na naszym Blogu

Więcej informacji na temat oleju kokosowego znajdziecie na naszym blogu w artykule "Olej kokosowy i jego właściwości" bądź na stronie Olejkokosowy.info.

Atrybuty 6x Olej kokosowy bio (1l) olmuhle

Dodatkowe informacje

brak