Artprotein (białko z grochu - EKO) 500 g

Artprotein (białko z grochu - EKO) 500 g

Producent: Holistic
Kod producenta: 7350012331764
Dostępność: dostępny dostępny
szt
98,00 zł

Opis Artprotein (białko z grochu - EKO) 500 g

Holistic Ärtprotein zawiera pochodzące z rolnictwa ekologicznego, niemodyfikowane genetycznie białko z grochu wyprodukowane w Kanadzie.

Przetwarzane jest bez użycia środków chemicznych. Groch jest moczony w wodzie z dodatkiem bakterii kwasu mlekowego dzięki czemu dochodzi do izolowania białka i skrobi - ten naturalny proces zachodzi w niskiej temperaturze.

Holistic Ärtprotein zawiera co najmniej 80 procent czystego białka, które zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy. Odpowiedni dla wegan.

Składniki: ekologiczny izolat białka z grochu zwyczajnego (Pisum sativum).

Zawartość opakowania: 500 g

Kraj pochodzenia: Kanada

Magazynowanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Kraj produkcji: Szwecja.

 

Wartości odżywcze

100 g

Sugerowana porcja 35 g

Energia

392 kcal / 1644 kJ

137 kcal / 575 kJ

Tłuszcz

3 g

1,05 g

Węglowodany

1,4 g

0,5 g

W tym cukier

0 g

0 g

Białko

82,9 g

29 g

Sól

2,4 g

0,84

 

O firmie Holistic

Szwedzka firma propagująca wizję zdrowszego świata, znana z wysokiej jakości produktów, dostarczająca gotowe rozwiązania dla osób chcących prowadzić zdrowy styl życia, zadbać o prawidłową dietę, zdrowie oraz dobre samopoczucie. Filozofia Holistic stworzona została przez Bertila Woska, który w Szwecji jest uznanym autorytetem z zakresu zdrowego żywienia, środowiska naturalnego i medycyny alternatywnej. Mottem firmy Holistic jest "Zdrowe życie to życie w równowadze".

Atrybuty Artprotein (białko z grochu - EKO) 500 g

Dodatkowe informacje

brak